O VIVE Group

VIVE Group stawia sobie za cel stuprocentowe wykorzystanie odzieży używanej, segregowanej każdego dnia w ilości setek ton. Dziewięć powiązanych ze sobą spółek, nieustannie rozwijających działalność w kolejnych obszarach, takich jak transport i logistyka, optymalizacja kosztów ponoszonych przez przedsiębiorstwa, czy innowacyjne metody recyklingu.

Kim jesteśmy

Dziewięć powiązanych ze sobą spółek, z których główna – VIVE Textile Recycling, została założona w 1992 roku i od wielu lat jest liderem w branży recyclingu tekstyliów. Grupa VIVE nieustannie rozwija działalność w kolejnych obszarach, takich jak transport i logistyka, optymalizacja kosztów ponoszonych przez przedsiębiorstwa, czy innowacyjne metody recyklingu.

W skład grupy wchodzą: VIVE Textile Recycling, VIVE Transport, VIVE Profit Center, VIVE Properties, VIVE Biznes, VIVE Innovation, VIVE Retail Services, Dimatex i Eco-Collections. Jednocześnie, jako przedsiębiorca odpowiedzialny społecznie, VIVE Group wspiera działalność Klubu Sportowego VIVE Handball Kielce oraz Fundacji VIVE Serce Dzieciom.

  • 1500 osób zatrudnionych
  • 700 grup asortymentów
  • 400 ton surowca przerabianych dziennie
  • Ponad 25 lat doświadczenia

Partnerzy i Projektanci

VIVE Textile Recycling – stale poszukuje nowych metod przetwarzania i pełnego wykorzystywania surowca akcentując silnie swoje proekologiczne i innowacyjne podejście do tego procesu. Firma stawia sobie za cel stuprocentowe wykorzystanie pozyskiwanych surowców. VIVE Textile Recycling jest liderem w Polsce i w Europie w dziedzinie badań nad nowymi technologiami wykorzystania włókien tekstylnych.