Już dziś premiera najnowszej kolekcji Mariusza Przybylskiego

Już 22.11.2016 o 20.30 w Warszawie odbędzie się pokaz Mariusza Przybylskiego, na którym przedstawi on swoją najnowszą kolekcję ubrań uzupełnioną dodatkami uszytymi we współpracy z VIVE Textile Recycling, lidera w branży recyclingu odzieży używanej w Polsce i Europie. Jest to kolejny etap projektu ADAPTACJA, realizowanego przez Grupę VIVE, czyli powiązanych ze sobą kieleckich spółek we współpracy z projektantem oraz organizacją ekologiczną WWF Polska.

img_0296

Na wybiegu u Mariusza Przybylskiego, obok propozycji ubrań na sezon jesień/zima 2017, będzie można zobaczyć dodatki uszyte z włókniny pochodzącej z recyklingu odzieży używanej. To już druga inicjatywa realizowana przez Grupę VIVE we współpracy z tym projektantem. Zeszłoroczna kampania TRANSPLANTACJA była pierwszym w Polsce tak spektakularny projektem z dziedziny art recyklingu, w który znany polski projektant oraz największa firma zajmująca się recyklingiem tekstyliów na naszym rynku stworzyli damską kolekcję ubrań z wykorzystaniem materiałów pochodzących z recyklingu.

Na tegorocznym pokazie zostaną przedstawione dodatki uzupełniające propozycję projektanta na nowy sezon. Wydarzenie jest kolejnym etapem promocji nurtu Textile Upcycling, polegającym na nadawania nowego życia tekstyliom, które w nowej formie mają nie tylko wyższą wartość, ale i nabywają użytkowego charakteru i mogą w nowej postaci długo służyć swoim nabywcom.

Kulisy pokazu odsłonimy już wkrótce!

 

Zobacz również